Post van Brabantia

Brabantia heeft heel veel leden, en we kennen elkaar lang niet allemaal. En natuurlijk kennen we ook lang niet allemaal elkaars lief en leed. Maar zou het toch niet leuk/fijn zijn om op bijzondere momenten in het leven een kaartje te ontvangen vanuit de club? En zo met elkaar mee te leven?

Wij vinden van wel! Daarom gaan we een vijftal kaarten maken, die we kunnen versturen bij de mooie of verdrietige momenten in het leven. Denk aan een felicitatiekaart als een van onze leden gaat trouwen, of een kind krijgt. Of een beterschapskaart als een Brabantiaan in de kreukels ligt. Maar ook een rouwkaart vanuit de club is een mooi gebaar, toch?
We hebben daarbij de hulp van onze leden nodig: Geef ons bij dit soort gelegenheden een signaal, dan doen wij de kaart op de bus.
(o ja, en misschien hebben we ook nog een paar foto-modellen nodig voor een paar prachtige foto’s in Brabantia kleuren).